استقلال

به عنوان یک شرکت خصوصی به ملاحظات کوتاه مدت کسب و کار و تاثیرات سازمانی وابسته نیستیم.

ما تخصص، دانش و دستاوردهای فنی خود را با جامعه امنیتی جهان، عرضه‌کنندگان امنیت IT، سازمان‌های بین‌المللی و آژانس‌های حقوقی تقسیم می‌کنیم. تیم تحقیقاتی ما در سراسر دنیا گسترش داشته و شامل برخی از متخصصان نامدار عرصه امنیت IT جهان است. ما تمامی اشکال APT های پیشرفته را بدون در نظر گرفتن منشا و اهدافشان شناسایی و خنثی می‌نماییم.

در واقع ما به طور منظم با سازمان های بین المللی همانند اینترپل و یوروپل به منظور کمک به مبارزه با جرایم سایبری و با سازمان های اجرای قانون تعدادی از کشورها از جمله ایالات متحده و اتحادیه ی اروپا به منظور آنالیز نرم افزارهای مخرب در طول زمان رسیدگی همکاری می کنیم.

لابراتوار کسپرسکی هیچ ارتباطی با دولت یا کشور خاصی ندارد. ما APT های پیشرفته را بدون در نظر گرفتن مبدا و مقصد آن ها شناسایی و خنثی می کنیم. سیاست تشخیص بدافزار لابراتوار کسپرسکی 100% واضح است: ما حملات را شناسایی و رفع می کنیم. هیچ چیزی به عنوان بدافزار خوب یا بدافزار بد برای ما وجود ندارد. ما یک نیروی پیشتاز در کشف و افشای حملات بدافزارها علیه دولت ها و سازمان های دولتی و مبارزه با کمپین های جاوسوسی سایبری روسیه هستیم.

این کمپانی به طور جدی بدون در نظر گرفتن منابع بدافزارها را تشخیص و با آن ها مقابله می کند، این در حالی است که ما افتخار این کار را برای بیش از 30 سال است که داریم و به طور مستمر در تست های مستقل تشخیص تروجان جزء رتبه بندی های بالا قرار گرفته ایم. همچنین لازم به ذکر است که محصولات لابراتوار کسپرسکی به استانداردهای سختگیرانه ی صنعت سایبری پایبند است و همانند دیگر فروشندگان امنیتی محبوب در سراسر جهان، در سطح دسترسی و امتیازات مشابهی برای سیستم هایی که محافظت می کند، می باشد.کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد