تماس با ما

بدون شك دنیای امروز، دنیای فناوری اطلاعات است. نیاز روزافزون شركت ها به فناوری اطلاعات و كاربردهای آن بر هیچ كس پوشیده نیست. این تقاضا كه در برخی زمینه ها با رشدی انفجاری روبروست، وجود شركت هایی كارآمد و قوی را می طلبد كه بتوانند همگام با پیشرفت فناوری و ورود تكنولوژی های نوین، آن ها را به كار بگیرند و در خدمت سازمان ها قرار دهند.

اما در نظر گرفتن این نكته كه به كارگیری فناوری اطلاعات در ظاهر امری سهل ولی در واقع ممتنع است، سازمان ها را با چالش انتخاب مناسب ترین مشاور یا مجری روبرو ساخته است. امروزه سازمان ها در پی یافتن شركت هایی هستند كه بتوانند فناوری اطلاعات را به نحو بهینه ای در اختیار آن ها قرار دهند و مقرون به صرفه ترین و كاراترین روش ها را معرفی نمایند.

شركت گسترش تجارت الكترونیك ایرانیان (ایدكو) با همین هدف و برای پاسخ دادن به نیازهای فناورانه و تكنیكی سازمان های بخش دولتی و خصوصی تشكیل شده است. این شركت با پشتوانه سال ها تجربه مدیران خود و بهره گیری از نظرات كارشناسان توانسته است ارائه دهنده راه حل های جامع فناوری اطلاعات به ویژه در حوزه امنیت اطلاعات و شبكه های كامپیوتری باشد.

شركت ایدكو تلاش كرده است با در اختیار داشتن دفتری در کشور امارات متحده عربی و نمایندگی های فروش از شركت های معتبر و ارائه آخرین راه حل های مهندسی كه منطبق بر دانش روز جهانی هستند، به هدف سازمانی خود كه "ارائه بهترین و مهندسی ترین راه حل" است وفادار بماند. ضمن آنكه در همین  راستا شعار سازمانی خود را "ایدکو، وفاداربه تعهدات" انتخاب نموده است.

در راستای ایفای همین تعهدات، شرکت ایدکو ضمن دراختیار داشتن وب سایت رسمی فروش آنلاین محصولات کسپرسکی، سایت خدمات پشتیبانی خود را به سیستم ticketing آنلاین مجهز نموده که از این لحاظ بین شرکت های ارائه کننده خدمات امنیت فناوری اطلاعات بی نظیر است. همچنین این شرکت مرکز آموزش و ارائه مدارک رسمی کسپرسکی در ایران و تنها مرکز آموزش و ارائه مدارک رسمی گیت پروتکت در خاورمیانه می باشد.

گفتنی است ایدکو در دومین سالانه جوایز فناوری ایران (ایتا) نیز به عنوان تنها شرکت از حوزه امنیت فناوری اطلاعات، نامزد دریافت جایزه بهترین ارائه کننده خدمات پس از فروش گردید.

حضور مستمر در نمایشگاه های الکامپ تهران، جیتکس دبی و سبیت هانوفر، حضور مستمر در مجامع صنفی از جمله کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران از جمله دیگر فعالیت های این شرکت است.

شرکت ایدکو در حال حاضر تنها نماینده فروش آنلاین محصولات کسپرسمی در غرب آسیا از طریق وب سایت رسمی www.irkaspersky.com و نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش گیت پروتکت در خاورمیانه می باشد.********************با ما در تماس باشید:

آدرس: میدان هفت تیر، ابتدای بزرگراه مدرس، پلاک 55
تلفن : 88846070
پشتیبانی : 88823456
نمابر : 88828423
فروش : sales@iedco.ir
پشتیبانی: support@iedco.ir
ایدکو: نماد اعتماد و بیشترین تعداد مشتری در خاورمیانه

ایدکو: نماد اعتماد و بیشترین تعداد مشتری در خاورمیانه

«شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان» که به اختصار به آن «ایدکو» نیز گفته می‌شود، با بیش از یک دهه فعالیت در دنیای امنیت سایبری، همراه با سال جدید خورشیدی 1403، با افتخار، جایزه‌ی بیشترین تعداد مشتریان در منطقه خاورمیانه را از آن خود کرده‌است. این جایزه تنها یکی از دستاوردهای اخیر ایدکو است که نشان‌دهنده‌ی تعهد آن‌ها به ارائه‌ی خدمات استثنایی و راهکارهای امنیتی قابل اعتماد است.

ادامه خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد