مرکز شفافیت کسپرسکی

اصول ما در مبارزه با تهدیدات سایبری

تهدیدات سایبری به یک مشکل جهانی تبدیل شده اند که فراتر از مرزهای جغرافیایی گسترش یافته اند. به عنوان یک کمپانی امنیتی IT، لابراتوار کسپرسکی مصمم است تا تمامی برنامه های مخرب را صرف نظر از مبدا و مقصد آن ها شناسایی و خنثی کند.

یکی از مهمترین دارایی های با ارزش لابراتوار کسپرسکی در مبارزه با جرایم سایبری تیم امنیتی و آنالیزور (GReAT) این مجموعه است که این تیم را محققان امنیتی از سراسر جهان (اروپا، روسیه، آمریکا، آسیا و خاورمیانه) تشکیل داده اند.


ادامه >

اصول ما در همکاری با سازمان های اجرای قانون، نهادهای تجاری و عمومی

به عنوان یک شرکت خصوصی، ما هیچ رابطه سیاسی با هیچ دولتی نداریم و به همکاری خود با مقامات بسیاری از کشورها و همچنین سازمان های بین المللی اجرای قانون و نهادهای تجاری و دولتی مقابل (علیه) مبارزه با جرایم سایبری افتخار می کنیم. ما با مقامات در راستای منافع امنیت بین المللی، ارائه ی مشاوره های فنی یا آنالیز متخصصین امنیتی از برنامه های مخرب مطابق با دستورات و استانداردهای صنعت همکاری می کنیم.


ادامه >

اصول پردازش داده های کاربران توسط راهکارهای امنیتی لابراتوار کسپرسکی

احترام به داده های کاربران و محافظت از آن ها یک قاعده ی اساسی برای پردازش داده های کاربران است. داده هایی که برای شناسایی تهدیدات و خطرات ناشناخته همانند WannaCry و ExPetr پردازش شده اند همگی به منظور ارائه ی محصولات حفاظتی بهتر و قویتر برای کاربران است. تجزیه و تحلیل داده های عظیم از بین میلیون ها دستگاه برای قوی شدن قابلیت های محافظتی بهترین عملکرد صنعت است که توسط فروشندگان امنیت IT در سراسر جهان اعمال می شود. استفاده از این روش برای حفاظت از زندگی دیجیتالی کاربران در برابر حملات سایبری ضروری است.


ادامه >

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد