چرا آنلاین بخرم؟

چرا آنلاین بخرم؟

آلبرت انیشتن در حال نظارت بر امتحان فارغ التحصیلی دانشجویان فیزیک بود. یکی از دانشجویان متذکر شد، سوالات امتحانی کاملا مشابه سوالات سال قبل است. " انیشتن پاسخ داد: کاملا درست است، اما امسال پاسخ ها تفاوت کرده اند." (1)

نیاز به خرید کردن از گذشته تا به امروز وجود داشته است اما روش خرید کردن که همان پاسخ به نیاز ما است از روش سنتی و حضوری به روش خرید اینترنتی تغییر یافته است. برخی از مزایای خرید آنلاین در زیر آورده شده است، این مزیت ها از عمده دلایل برتری خرید آنلاین به خرید حضوری می باشد.

1. خریدهای آنلاین شما درهر ساعت از شبانه روز و بدون هیچگونه محدودیتی انجام میشود. لازم نیست تا باز شدن فروشگاه ها منتظر بمانید یا پول و کارت بانکی را با خودتان حمل کنید. خرید آنلاین شما را امن نگه میدارد.

چرا آنلاین بخرم؟

2. خرید آنلاین از تنوع انتخاب محصولات نمی کاهد. شما با انتخاب خرید خود به صورت آنلاین امکان خرید کلیه محصولات را خواهید داشت.

امکان خرید آنلاین محصولات کسپرسکی برای محصولاتی که تا پیش از این در ایران موجود نبودند نیزفراهم شده است. تا کنون امکان خرید کلیه محصولات کسپرسکی به صورت آفلاین وجود نداشته است که این امکان در عرضه آنلاین محصولات کسپرسکی فراهم شده است و از امکان خرید کلیه محصولات برخوردار خواهید بود.

چرا آنلاین بخرم؟

3. با خرید آنلاین در زمان شما صرفه جویی می شود. زمانی را که در ترافیک می مانید و یا برای رسیدن به یک فروشگاه سپری می کنید میتواند صرف پرداختن شما به کارهای مورد علاقه تان شود. محصول مورد نظرتان با یک کلیک شما انتخاب میشود و این تنها فاصله ی شما تا تحویل محصول است.

چرا آنلاین بخرم؟

4. در زمان پرداخت نگران فاش شدن اطلاعات کارت خود و یا دیده شدن میزان پولی که در جیب دارید نخواهید بود.

شما در درگاه امن بانک ( کانال امن شده ی Https ) پرداخت خود را انجام می دهید و رسید تراکنش خود را دریافت می کنید.

نگران موجودی حسابتان نباشید. اگر تراکنش انجام نشود پولی از حسابتان کسر نخواهد شد.

چرا آنلاین بخرم؟

5. با خرید آنلاین محصولات کسپرسکی لایسنس محصول را در ایمیل خودتان یا شرکتتان تحویل میگیرید.

لایسنس فقط به نام خود شما ثبت می شود. هیچوقت نگران استفاده شدن از لایسنستان توسط فرد دیگری نخواهید بود.

نه تنها محصول خانگی بلکه محصول مورد نظر شرکتی را هم می توانید به همین صورت تحویل بگیرید.

چرا آنلاین بخرم؟

6. پس از خرید آنلاین ما نیز بصورت آنلاین پشتیبان شما هستیم.

در بخش پشتیبانی پس از ساختن حساب کاربری و نوشتن سوال خود جواب آنرا در ایمیل خود تحویل بگیرید.

چرا آنلاین بخرم؟

7. پس از پایان یک سال/ دو سال که مهلت استفاده از لایسنستان به پایان رسید میتوانید با 30% تخفیف لایسنس خود را تمدید کنید.

حتی اگر قبلا محصول خود را آنلاین نخریده اید هم می توانید با همان 30% تخفیف، لایسنس قبلی خود را تمدید کنید.

کسپرسکی نو با ایدکو؛ رونمایی از جدیدترین محصولات کسپرسکی در ایران

کسپرسکی نو با ایدکو؛ رونمایی از جدیدترین محصولات کسپرسکی در ایران

«شرکت ایدکو»، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، که همواره به عنوان نماینده کسپرسکی حامی مصرف‌کنندگان ایرانی بوده است، جدیدترین محصولات کسپرسکی را همزمان با جهان در ایران رونمایی نموده است. به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان (ایدکو) به مناسب رونمایی از محصولات جدید و پیشرفته کسپرسکی در ایران، علاوه بر جشنواره تخفیفی که تا 75% تخفیف دارد، کلیه خریداران در قرعه‌کشی جوایز نقدی در پایان جشنواره نیز شرکت داده خواهند شد.

ادامه خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد