phone
phone

آنتی ویروس کسپرسکی برای کاربران خانگی

وب سایت رسمی توزیع و فروش آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران

مرکز رسمی آموزش و آزمون کسپرسکی

ابزارهای حذف ویروس

ابزار ضد روت‌کیت TDSSKillerنسخه 3.0.0.44بروزرسانی شده در تاریخ 21.01.2015

اگر روی سیستم خود روت‌کیتی شناسایی کرده‌اید، بمنظور حذف آن میتوان از ابزار ویژه TDSSKiller استفاده نمود.

روت‌کیت‌ها (rootkit) برنامه‌ها یا کیت‌های نرم افزاری میباشند که اقدام به مخفی سازی بدافزارها و فعالیت آنها می‌نمایند. برای مطالعه راهنمای استفاده از این ابزار به مقاله " معرفی ابزار رایگان حذف انواع روت کیت‌ها (TDSSKiller) " مراجعه نمایید.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان RectorDecryptor و بازیابی فایلهانسخه 2.6.34.0بروزرسانی شده در تاریخ 18.02.2015

از ابزار ویژه RectorDecryptor میتوان بمنظور کدبرداری و احیای فایلهایی که از طریق بدافزار Trojan-Ransom.Win32.Rector کدگذاری شده‌اند استفاده نمود تا مجدداً به سیستم و این فایلها دسترسی داشته باشید.

مجرمین سایبری با این تروجان اقدام به مختل نمودن عملکرد سیستم کامپیوتر و همچنین دسترسی غیرمجاز به فایلهای کاربر بمنظور ویرایش و غیرقابل استفاده نمودن آنها می‌نمایند. 

برای مطالعه راهنمای استفاده از این ابزار به مقاله " معرفی ابزار رایگان حذف باج افزار های رکتور (RectorDecryptor) " مراجعه نمایید.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان RakhniDecryptor و بازیابی فایلهای آلوده نسخه 1.21.2.1بروزرسانی شده در تاریخ 17.06.2017

بمنظور باز نمودن و احیای فایلهایی که با بدافزار Trojan-Ransom.Win32.Rakhni کدگذاری شده و پسوند آنها به.locked  و .kraken تغییر یافته است، میتوانید از ابزار ویژه RakhniDecryptor استفاده نمایید. برای مطالعه راهنمای استفاده از این ابزار به مقاله " معرفی ابزار رایگان ضد تروجان RakhniDecryptor " مراجعه نمایید.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان RannohDecryptor و بازیابی فایلهای آلودهنسخه 1.9.3.0بروز رسانی شده در تاریخ 2016.10.04

اگر رایانه شما به بدافزاری از خانواده Trojan-Ransom.Win32.Rannoh آلوده شده است میتوانید از ابزار ویژه RannohDecryptor برای حذف تروجان و بازگردانی فایهای مربوطه استفاده نمایید. بدافزارهای خانواده Trojan-Ransom.Win32.Rannoh ضمن دسترسی و تغییر پسوند فایلها و اسناد سیستم آلوده، آنها را کدگذاری و غیرقابل استفاده می‌نمایند. برای مطالعه راهنمای استفاده از این ابزار به مقاله " معرفی ابزار رایگان ضد تروجان و بازیابی فایل RannohDecryptor " مراجعه نمایید.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان ScatterDecryptor و بازیابی فایلهای آلوده شدهنسخه 1.0.0.0

از ابزار ویژه ScatterDecryptor  میتوان بمنظور بازیابی و احیای فایلهای کدگذاری شده توسط بدافزار Trojan-Ransom.BAT.Scatter استفاده نمود. بدافزار یا برنامه مخرب Trojan-Ransom.BAT.Scatter ضمن ویرایش غیرمجاز داده‌های سیستم آلوده، دسترسی به آنها را برای کاربر ناممکن میسازد. نحوه استفاده از این ابزار در صفحه "معرفی ابزار رایگان ضد تروجان و بازیابی فایل ScatterDecryptor" قابل مشاهده است.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان XoristDecryptorنسخه 2.3.44.0بروزرسانی شده در تاریخ 10.02.2015

در صورتی که سیستم شما به بدافزاری از خانواده Trojan-Ransom.Win32.Xorist (یا Trojan-Ransom.MSIL.Vandev) آلوده شده است، میتوانید برای حذف این بدافزار از ابزار XoristDecryptor استفاده نمایید.

بدافزار های خانواده Trojan-Ransom.Win32.Xorist ضمن ویرایش غیرمجاز داده‌های سیستم آلوده، کنترل رایانه را غیرممکن و عملکرد آن را نیز مختل می‌نماید. بمنظور مطالعه راهنمای استفاده از این ابزار به صفحه معرفی ابزار رایگان ضد تروجان و بازگردانی فایل XoristDecryptor مراجعه نمایید.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان CapperKillerنسخه 1.0.11.0

برای رهایی از بدافزار Trojan-Banker.Win32.Capper میتوانید از ابزار ویژه CapperKiller  استفاده نمایید.

بدافزار Trojan-Banker.Win32.Capper با ایجاد یک URL یا آدرس خاص در تنظیمات پروکسی سیستم آلوده اقدام به مونیتور یا کنترل نمودن صفحاتی می‌نماید که کاربر در مرورگرهای مختف نظیر Internet Explorer، Mozilla Firefox، Opera، و Google Chrome باز میکند.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان KidoKillerنسخه 3.4.14

اگر سیستم شما به بدافزار یا کرم شبکه‌ای Net-Worm.Win32.Kido آلوده شده است، میتوان از ابزار KidoKiller برای حذف آن استفاده نمود.

بدافزار یا کرم شبکه‌ای Net-Worm.Win32.Kido (که با عناوین Conficker و Downadup شناخته شده است) دسترسی به وبسایت اغلب آنتی‌ویروس‌ها (نظیر mcafee.com، و Kaspersky.com) را مسدود می‌نماید و از فعالسازی محصولات کسپرسکی نیز جلوگیری مینماید. (کاربر همواره با پیغام خطا روبرو میگردد)

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان FippKillerنسخه 1.0.2

در صورت آلودگی سیستم به تروجان یا کرم شبکه‌ای Worm.Win32.Fipp.a ابزار FippKiller  شما را در حذف این بدافزار یاری مینماید.

این بدافزار یا کرم شبکه‌ای میتواند عملکرد ضدویروسهای نصب شده روی سیستم‌های یک شبکه محلی را مختل نماید.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان SalityKillerنسخه 1.3.6.0

در صورتی که سیستم شما با برنامه مخربی از خانواده ویروس‌های Virus.Win32.Sality آلوده گردید، میتوانید از ابزار SalityKiller  برای حذف آن استفاده نمایید.

بدافزارهای خانواده Virus.Win32.Sality فایلهای روی سیستم شما (نظیر اسناد و فایلهای MS Word) را آلوده نموده و با بوت شدن یا روشن شدن مجدد سیستم آلوده، منجر به آلوده شدن سیستم به بدافزارهایی دیگر میگردد. 

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان VirutKillerنسخه 1.0.11.0

در صورت آلوده شدن سیستم به برنامه‌های مخرب خانواده ویروس‌های Virus.Win32.Virut میتوان ابزار ویژه VirutKiller  را بمنظور پاکسازی سیستم از این برنامه‌ها استفاده نمود.

بدافزارهای خانواده Virus.Win32.Virut تمامی فایلهای اجرایی (.exe) روی سیستم را آلوده و مختل می‌نماید.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان XpajKillerنسخه 1.6.6.0

در صورتی که رایانه شما با برنامه مخربی از خانواده Virus.Win32.Xpaj آلوده شده است میتوانید از ابزار ویژه   XpajKiller بدین منظور استفاده نمایید.

بدافزارهای خانواده Virus.Win32.Xpaj منجر به آلوده‌سازی تمامی فایلهای اجرایی سیستم شما میگردد. 

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان ZbotKillerنسخه 1.3.0.0

در صورتی که روی سیستم خود هنوز آنتی ویروسی نصب ننموده‌اید، بهتر است پیش از اقدام بخ انجام هرگونه عملیات بانکی یا خرید آنلاین سیستم خود را با ابزار ZbotKiller اسکن نمایید تا از آلوده نبودن آن به تروجان Trojan-Spy.Win32.Zbot اطمینان حاصل نمایید.

مجرمین سایبری از بدافزارهای خانواده Trojan-Spy.Win32.Zbot بمنظور سرقت اطلاعات حساس بویژه اطلاعات بانکی از روی سیستم‌های کامپیوتری استفاده مینمایند. 

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان RadminerFlashRestorerنسخه 1.0.0

در صورتی که سیستم شما به بدافزار برنامه مخربی از خانواده Worm.Win32.Radminer آلوده شده است، میتوانید برای حذف و غیرفعالسازی این بدافزار از ابزار ویژه RadminerFlashRestorer  استفاده نمایید.

بدافزارهای خانواده Worm.Win32.Radminer ضمن آلوده سازی حافظه‌های همراه تمامی فولدرها یا پوشه‌های موجود روی آنها را به فولدر یا پوشه‌ای مخفی با عنوانی خاص منتقل نموده تا در صورت حذف فایلهای آلوده، دسترسی کاربر به آنها با روشهای معمول (Windows explorer، Far، Total Commander و غیره) را ناممکن سازد.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان Kabasijiنسخه 12.0.0.20

در صورتی که سیستم شما به کرم شبکه‌ای Worm.Win32.Kido.ed (یا Net-Worm.Win32.Kido.em و ...) آلوده گردید، میتوانید از ابزار ویژه Kabasiji استفاده نمایید.

اینگونه بدافزارها اقدام به مختل نمودن عملکرد آنتی ویروس‌ها مینمایند. 

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان Kabasigiنسخه 1.2.2

از این ابزار ویژه میتوانید بهنگام آلودگی سیستم به هریک از بدافزارهای خانواده Trojan-PSW.Win32.Kates استفاده نمایید.

بدافزارهای خانواده Trojan-PSW.Win32.Kates بمنظور سرقت اطلاعات محرمانه و کلمات عبور طراحی شده اند. اینگونه تروجان‌ها معمولاً کلمات عبور کاربر را از فایل‌های مربوطه در مرورگرها و سایر برنامه استخراج میکنند.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان ScraperDecryptorنسخه 1.0.0.0بروزرسانی شده در تاریخ 16.01.2015

از ابزار ویژه ScraperDecryptor  میتوانید بهنگام آلودگی سیستم به هریک از بدافزارهای خانواده Trojan-Ransom.Win32.Scraper  بمنظور بازگردانی فایلهایی که این بدافزار کدگذاری شده اند استفاده نمایید.

بدافزارهای خانواده Trojan-Ransom.Win32.Scraper نوعی باج افزار بوده که ضمن دستکاری برخی از فایلها، دسترسی کاربر به آنها را محدود می‌نماید.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان PMaxKillerنسخه 1.0.1

در صورتی که سیستم شما به یکی از بدافزارهای خانواده Rootkit.Win32.PMax آلوده شده است میتوانید از این ابزار ویژه استفاده نمود.

بدافزارهای این خانواده با این هدف طراحی و نوشته شده اند که تمامی فرآیندهایی که از سوی آنتی‌ویروس‌ها آغاز گردیده است را متوقف نموده و همچنین با ویرایش DACL یا لیست کنترل دسترسی فایلهای اجرایی از آغاز مجدد آن فرآیندها جلوگیری می‌نماید.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان DigitaCure نسخه 1.3

در صورت آلودگی سیستم به بدافزارهای خانواده Trojan-Ransom.Win32.Digitala (Get Accelerator، Digital Access، Get Access، Download Manager v1.34) میتوانید از این ابزار ویژه بمنظور حذف و غیرفعالسازی آن استفاده نمایید.

بدافزارهای این خانواده دسترسی کاربر به اینترنت را محدود نموده و با استفاده از پیغامی که در آن دلیل قطع ارتباط را تخطی از قوانین لایسنس نرم‌افزارها به کاربر گزارش میدهد و از وی میخواهد تا کد داخل متن را به شماره تلفن ارائه شده پیامک کند تا مجدداً مجاز به دسترسی به اینترنت باشد. 

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان CleanAutoRun و بازگردانی فایلهای آلودهنسخه 1.2.0.0

برخی از بدافزارها با ایجاد تغییراتی در نحوه اجرای فایلهای دارای پسوند exe یا همان فایلهای اجرایی میتواند سبب اختلال در اجرای برنامه‌ها روی سیستم آلوده گردند. برای بازگردانی تغییرات ایجاد شده توسط این بدافزارها، و بازیابی تنظیمات مربوط به اجرای برنامه‌ها کاربران میتوانند از ابزار ویژهCleanAutoRun استفاده نمایند. 

دانلود فایل

ابزار حذف ویروس کسپرسکی (Kaspersky Virus Removal Tool)نسخه 15.0.19.0بروزرسانی شده در تاریخ 18.02.2015

در صورتی که به آلوده بودن سیستم خود به یک ویروس یا بدافزار مشکوک هستید، بویژه پیش از اقدام به نصب آنتی ویروس، میتوانید با استفاده از این ابزار سیستم خود را اسکن نمایید.

ابزار حذف ویروس کسپرسکی برای اسکن و پاکسازی یک سیستم آلوده شده به ویروس یا انواع دیگر بدافزارها طراحی شده است.

دانلود فایل

دیسک نجات کسپرسکی + ابزار رفع مسدودیت ویندوزKaspersky Rescue Disk + WindowsUnlocker نسخه 1.2.2

دیسک نجات کسپرسکی حتی زمانی که کاربر قادر به راه اندازی سیستم عامل نیست، به وی اجازه میدهد اقدام به اسکن و پاکسازی سیستم با استفاده از این دیسک بوت نماید. ابزار WindowsUnlocker  نیز بهنگام مسدودیت سیستم عامل بدلیل آلودگی به باج‌افزارها مورد استفاده قرار میگیرد. باج‌افزارها دسترسی کاربر را به داده‌های روی سیستم مسدود نموده و همچنین عملکرد سیستم را مختل می‌نماید. باج‌افزارها ضمن اعمال این مسدودیت‌ها یا کدگذاری‌ها معمولاً از کاربر تقاضایی دارند که مثلاً کاربر بمنظور رفع مسدودیت میبایست یک یک ایمیل، پیامک و ... حاوی اطلاعات درخواستی به آدرس اعلام شده ارسال نمایند.

دانلود فایل

ابزار ضد تروجان Flashfake Removal Tool ویژه پلتفرم مکنسخه 1.1

در صورت آلودگی سیستم مک به بدافزار Trojan-Downloader.OSX.FlashFake از این ابزار میتوان استفاده نمود.

بدافزار Trojan-Downloader.OSX.FlashFake مخفیانه اقدام به دانلود و نصب بدافزارهای دیگر روی Mac OS X مینماید. 

دانلود فایل

بررسی آسیب پذیری دستگاههای اندرویدی Kaspersky Fake ID Scannerنسخه 1.0.0.0

این ابزار میتواند بمنظور اسکن دستگاههای اندرویدی شما برای شناسایی آسیب‌پذیری‌های احتمالی مورد استفاده قرار گیرد.

دانلود فایل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد

به جمع مشتریان آنلاین کسپرسکی بپیوندید

ایمیل خود را وارد نمایید اشتراک کسپرسکی آنلاین ایمیل شما نزد کسپرسکی آنلاین محفوظ می باشد