قوانین ما

برای مقابله با جرایم سایبری، ما با مقامات بسیاری از کشورها از جمله سازمان های اجرای قانون بین المللی، به همراه اشخاص تجاری و دولتی، مشاوره های فنی یا تحلیل گران برنامه های مخرب همکاری می کنیم.

تخصص حرفه ای برای مبارزه با جرایم سایبری در سراسر جهان اهمیت بالایی دارد. بدون همکاری با سازمان های اجرای قانون، نهادهای عمومی و تجاری در هر سطحی، موفقیت اجرای قانون غیر ممکن خواهد بود. هنگامی که پرونده های جرایم سایبری داخلی هستند، شرکت های امنیتی IT با سازمان های اجرای قانون برای کمک به تحقیقات فعالیت می کنند. وقتی جرائم ابعاد بین‌المللی داشته باشد، این شرکت‌ها با سازمان‌های اجرای قانون متناسب کشورهای تحت تاثیر قرار گرفته کار می‌کنند تا از سیاست‌های قانونی و حوزه قضایی فدرال پیروی کنند.

به عنوان یک شرکت خصوصی، ما هیچگونه پیوند سیاسی با هیچ دولتی نداریم اما مفتخر به همکاری با مقامات کشورها، آژانس‌های بین‌المللی اجرای قانون و موسسات بازرگانی و مالی در حال نبرد با جرائم سایبری هستیم. ما در بهترین منافع امنیت سایبری بین‌المللی در موضوع مشاوره‌های فنی یا آنالیزهای تخصصی برنامه‌های مخرب، در همکاری با دستورات دادگاه یا حین تحقیقات در تطابق کامل با استانداردهای صنعتی کار می‌کنیم.کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد